22.07.2015

У Миколаївській області з початку 2015 року від продажу земельних ділянок несільськогосподарського призначення державної та комунальної власності, з урахуванням платежів попередніх періодів, до бюджетів усіх рівнів надійшло 2,23 млн. гривень.

Всього в поточному році  на підставі цивільно-правових договорів було реалізовано 14 наділів площею 0,54 га на суму 744,8 тис. гривень. На земельних торгах земельна служба Миколаївщини реалізувала 22 лоти. Кошти від продажу земель поповнили місцеві бюджети та будуть використані на реалізацію соціально важливих проектів.

«Миколаївська область зацікавлена у залученні приватних інвестицій до розвитку економіки регіону. Земля є важливим ресурсом, привабливим з точки зору ведення бізнесу. Тому, залучення приватних коштів до управління несільськогосподарськими земельними наділами позитивно вплине на розвиток інфраструктури регіону»,  - зазначив керівник відомства Олександр Салієнко.

Довідково

Земельні торги у формі аукціону проводяться відповідно до глави 21 Земельного кодексу України «Продаж земельних ділянок або прав на них на конкурентних засадах».

Інформація про лоти із зазначенням місця розташування земельних ділянок, їх площі та кадастрових номерів, а також стартового розміру річної орендної плати розміщена на сайті Державної служби України з питань геодезії, картографії та кадастру у розділі «Земельні торги».