23.07.2015

Команда з України у складі чотирьох учнів здобула чотири медалі на 26-й Міжнародній біологічній олімпіаді, що відбулася у місті Орхус (Королівство Данія).

Іван Блащак, учень Тернопільської  Української гімназії імені Івана Франка виборов срібну медаль. Учениця ліцею № 208 м. Києва Катерина Забава, учень спеціалізованої школи № 80 м. Києва Арсеній Гордейчик і учениця Природничо-наукового ліцею № 145 м. Києва Тетяна Гусак нагороджені бронзовими медалями. 12-19 липня 2015 року у місті Орхус (Королівство Данія) відбулася 26-а Міжнародна біологічна олімпіада.

Протягом тижня 239 талановитих юних біологів із 63-х країн світу демонстрували свої знання і показували свої вміння з біології. Змагання проходили в аудиторіях і лабораторіях Орхуського університету і включали практичний та теоретичний тури, кожний з яких тривав понад 6 годин.

Своїм успіхом юні біологи завдячують вчителям, науковому керівнику команди Наталії Скрипник – доценту Київського національного університету імені Тараса Шевченка і колективу викладачів Навчально-наукового центру «Інститут Біології» Київського національного університету імені Тараса Шевченка, які доклали багато зусиль для підготовки команди для участі у міжнародних змаганнях.