23.07.2015

Міністерство аграрної політики та продовольства України підтримало ініціативу Президента Украйни щодо підвищення рівня володіння англійською мовою серед держслужбовців. Про це повідомила начальник відділу кадрового забезпечення Мінагрополітики Ірина Гнутова.

Зокрема, співробітники вже пройшли тестування, яке визначило загальний рівень володіння англійською. У найближчий термін у Міністерстві розпочнеться курс з вивчення іноземної мови, викладачі залучаються на волонтерських засадах. Крім того, держслужбовці матимуть можливість у позаробочий час безкоштовно відвідувати мовну школу. Ті співробітники, для яких володіння англійською є обов’язковою вимогою, зможуть поліпшити мовні навички. Для слухачів будуть передбачені попередні та проміжні тестування, які дозволять оцінювати прогрес навчання.

«Ми впевнені, що підвищення рівня володіння іноземними мовами, зокрема англійською, відкриє нашим співробітникам нові можливості. Вільна англійська дозволить спілкуватися з іноземними колегами, переймати кращий світовий досвід роботи, отримати доступ до англомовних ресурсів. Ми взяли курс на Європейську інтеграцію і досконала англійська держслужбовців, безумовно, пришвидшить виконання поставлених завдань», — наголосила Ірина Гнутова.