23.07.2015

В рамках візиту до Косово заступник Міністра оброни України Юрій Гусєв провів зустріч із заступником командувача сил КФОР. Бригадний генерал Збройних сил Австрії Ентон Вальднер ознайомив членів української делегації із загальними положеннями логістичного забезпечення сил КФОР та подякував українській стороні за продовження участі в операції НАТО та високу професійну підготовку українського національного контингенту.

У штабі КФОР для української делегації відбулися брифінги на тему логістичного забезпечення, в ході яких учасники ознайомилися з процесом планування, рівнями логістичного забезпечення місії КФОР у Косово, а також структурою, завданнями, можливостями та поточними проектами Об`єднаної групи логістики та підтримки КФОР.

Під час відвідування національного контингенту Збройних Сил України у складі Міжнародних сил сприяння безпеці в Косово делегація Міністерства оборони України ознайомилася з інфраструктурою військової бази «Маршал Де Латре де Тасіньї» та умовами несення служби військовослужбовцями Збройних Сил України.

Заступник Міністра оборони України нагородив командира контингенту підполковника Олександра Снігура почесною відзнакою Міністерства оборони України та пообіцяв у найкоротші терміни забезпечити військовослужбовців контингенту обмундируванням нового зразка.

Під час перебування на військовій базі «Маршал Де Латре де Тасіньї» українська делегація взяла участь у брифінгах з проблемних питань логістичного забезпечення сил КФОР, а також можливостей співпраці з Агенцією підтримки НATO (NSPA) на прикладі місії Альянсу у Косово.

Особливо цікавими для української сторони були можливості Агенції підтримки НATO з будівництва військових баз за рахунок відповідних фондів Альянсу.