23.07.2015

Голова Державного агентства лісових ресурсів Олександр Ковальчук під час свого візиту на Львівщину представив нового начальника Львівського обласного управління лісового та мисливського господарства Анатолія Дейнеку.

«Головними завданням перед новим керівником галузі у Львівській області повинно бути впровадження реформ та нових методів роботи», - наголосив Голова Держлісагентства.

Разом з новопризначеним керівником управління Олександр Ковальчук відвідав Державне підприємство «Львівський лісовий селекційно-насіннєвий центр».

«Це підприємство є прикладом щодо впровадження сучасних підходів і технологій для забезпечення лісокультурних робіт високоякісним насінням і садивним матеріалом», - зазначив Голова Держлісагентства.

Окрім того, Олександр Ковальчук та Анатолій Дейнека ознайомилися з роботою Державного підприємства «Бродівський лісгосп».

Також Голова Держлісагентства провів зустріч з ректором Національного лісотехнічного університету України Юрієм Туницею.

Олександр Ковальчук наголосив на тому, що запорукою подальшого розвитку галузі є підготовка фахівців, які зможуть вдало поєднати наукові знання та практичні навички. «Співпраця нашого агентства та університету сприятиме прийняттю зважених та ефективних рішень щодо реформи лісової галузі України», - підкреслив Голова Держлісагентства.