23.07.2015

На час розслідування, яке проводять правоохоронні органи в Українському центрі оцінювання якості освіти (УЦОЯО), відсторонено від виконання обов’язків директора Українського центру оцінювання якості освіти Лікарчука Ігоря Леонідовича. Відповідне рішення прийнято на засіданні Кабінету Міністрів України. Про це повідомив Міністр освіти і науки України Сергій Квіт під час брифінгу в Будинку Уряду 22 липня 2015 року.

«Оскільки дійсно є питання, на які потрібно дати відповідь. Міністерство освіти і науки України в першу чергу зацікавлене, щоб розслідування було відкритим і прозорим», - зазначив Міністр.

Сергій Квіт підкреслив, що особисто знає Ігоря Лікарчука як глибоко порядну і професійну людину, з ім’ям якого пов’язана вся українська система незалежного оцінювання.

Міністр також наголосив, що «Український центр оцінювання якості освіти – це надійний інструмент оцінювання якості» та заспокоїв абітурієнтів, їхніх батьків, вищі навчальні заклади, що ситуація з УЦОЯО не вплине на перебіг вступної кампанії.