23.07.2015

Мінекономрозвитку провело зустріч з 150 компаніями-членами Європейської бізнес асоціації. На цій зустрічі Міністр економічного розвитку і торгівлі України Айварас Абромавичус зазначив, що держава повинна суттєво зменшити своє втручання в економіку країни.

«Я вважаю, що країна, яка переживає трансформацію, зі слабкими державними інститутами та високою толерантністю до корупції не може і не буде ефективно керувати активами або регулювати ринок. Саме тому ми наголошуємо на необхідності забезпечення обмеженого втручання в національну економіку, а також проведення приватизації та реструктуризації», - сказав Айварас Абромавичус.

Вже наприкінці літа має буде зібрана окрема команда передових спеціалістів, які займатимуться переглядом та усуненням неефективних регуляторних актів, що перешкоджають веденню бізнесу.

«Такий секторальний перегляд регуляторних актів потребуватиме певного часу на впровадження - сподіваюся, що зможемо зробити помітну частину вже за 6 місяців від початку. Проте важливо зауважити, що ми вирішуватимемо найпроблемніші питання з самого початку, а перші позитивні результати очікуємо отримати вже наприкінці цього року», - повідомив Міністр економічного розвитку і торгівлі України.

На думку Айвараса Абромавичуса, проведення глибокої реформи податкової системи України є одним з важливих пріоритетів та суттєво покращить бізнес-середовище в країні.

«Мінекономрозвитку, як адвокат бізнесу, підтримує проведення глибокої реформи податкової системи, яка зрештою призведе до створення нових робочих місць, залучення інвестицій та скорочення тіньової економіки», - повідомив Міністр.

Окрім того, заступник Міністра - Торговий представник Наталія Микольська та заступник Міністра Максим Нефьодов, які були присутні на зустрічі, змогли дати розгорнуті відповіді на питання, що стосувалися безпосередньо їхньої сфери відповідальності.