24.07.2015

В Укрзалізниці буде створено громадську раду. Про це сьогодні повідомив голова комісії з реорганізації – в.о. генерального директора Укрзалізниці Олександр Завгородній під час засідання Ради Укрзалізниці, на якому серед інших питань йшлося про співпрацю  з громадськими організаціями та профспілками. За словами очільника галузі, такий дорадчій орган може з’явитися впродовж найближчих місяців. До участі в громадській раді будуть запрошені представники широкого кола громадських організацій, спілок та інших соціальних інститутів, що мають відношення до роботи залізничного транспорту.

«Укрзалізниця відкриває двері для громадськості. Нині є потреба в тому, щоб систематизувати запити суспільства та задовольняти їх. Ми відкриті до діалогу та переорієнтовуємо свою роботу за принципом клієнтоорієнтованості», – розповів Олександр Завгородній.

Також, Олександр Завгородній зазначив, що, зі свого боку, Укрзалізниця очікує від громадськості розуміння, що підприємство не може працювати та швидко розвиватися, не керуючись законами економіки. «Ми прислухаємося до побажань громадян, використовуємо їх у роботі, але, як будь-яке підприємство, у першу чергу при прийнятті рішень будемо керуватися економічною доцільністю. Наприклад, ми не можемо робити зупинки поїздів на кожній станції – це значно збільшить витрати на перевезення».

Довідково

У четвер, 23 липня 2015 року, відбулося чергове засідання вищого колегіального органу управління залізничною галуззю – Рада Укрзалізниці. Під час засідання були розглянуті питання реформування галузі та стабілізації експлуатаційних і фінансових показників роботи, питання співпраці з громадськими організаціями, профспілками тощо та інше.

За результатами Ради Укрзалізниці буде прийнято ряд рішень щодо вдосконалення роботи залізничного транспорту України.