24.07.2015

На Сумщині учасники антитерористичної операції отримали дозволи на розроблення документації із землеустрою щодо відведення у власність 700 земельних ділянок загальною площею понад 614 гектарів.

Всього від початку червня 2014 року до територіальних органів Держгеокадастру та органів місцевого самоврядування Сумської області військовослужбовці направили 1334 заяви на отримання у власність земельних ділянок. Землі учасники АТО планують використати для індивідуального будівництва, ведення особистого селянського господарства та садівництва.

«Землевпорядна служба Сумщини налагоджує роботу із забезпечення землею учасників АТО таким чином, щоб максимально врахувати потреби військовослужбовців. Ми й надалі займаємося пошуком нових земельних масивів для надання учасникам АТО ділянок», – зазначив в.о. керівника Головного управління Держгеокадастру у Сумській області Дмитро Глущенко.

На сьогодні воїни АТО із Сумщини отримали 232 ділянки для індивідуального будівництва площею понад 23 га, 170 ділянок для ведення садівництва площею 20,4 га та 298 ділянок для ведення особистого селянського господарства площею 570,6 гектара.