24.07.2015

Віце-прем’єр-міністр України Валерій Вощевський доручив відповідальним держорганам перевірити інформацію щодо забруднення Південного Бугу в селищі Ольшанському Миколаївської області та вжити відповідних заходів.

Відповідне доручення надане Міністерству екології та природних ресурсів, Міністерству регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства, Державній екологічній інспекції, Державному агентству водних ресурсів та Миколаївській облдержадміністрації сьогодні за результатами наради Віце-прем’єр-міністра України з керівниками підрозділів Держводагентства.

Так, до Віце-прем’єр-міністра України звернулися жителі смт. Ольшанське зі скаргою про те, що очисні споруди в населеному пункті не працюють – їх розграбували, тому стічні води зливаються у річку Південний Буг.

При цьому, як зазначають жителі селища, їх змушують оплачувати послуги водовідведення, які фактично не надаються.

Крім того, люди скаржаться, що комунальне підприємство «Ольшанське», яке стягує кошти за вказані послуги, вже кілька років працює без ліцензії.

«Подібна ситуація неприпустима. Тому вимагаю від відповідальних органів ретельно перевірити викладені факти, у разі їх підтвердження, негайно вжити заходів та передати матеріали до правоохоронних органів