24.07.2015

Протягом січня – червня 2015 року фахівці Держфінінспекції в Одеській області забезпечили усунення порушень, що призвели до втрат фінансових та матеріальних ресурсів, на суму 26,7 млн. грн. Зокрема, до бюджетів різних рівнів, підприємств та установ додатково надійшло понад 6,7 млн. грн. Відшкодовано та поновлено незаконних, нецільових витрат і недостач ресурсів на суму майже 20 млн. грн.

Керівники місцевих органів влади, підприємств, установ і організацій за результатами контрольних заходів прийняли 67 управлінських рішень.

За матеріалами ревізій та перевірок правоохоронні органи розпочали 30 досудових розслідувань і вручили 5 письмових повідомлень про підозру у вчиненні кримінального правопорушення.

У 213 випадках до установ, під час ревізій яких виявлені порушення, застосовано фінансові санкції у вигляді зупинення операцій з бюджетними коштами, призупинення бюджетних асигнувань і зменшення бюджетних призначень.

За недотримання законодавства 275 посадових осіб притягнуто до адміністративної відповідальності, 59 – до дисциплінарної та матеріальної, 3 осіб звільнено із займаних посад.