24.07.2015

За повідомленням Посольства України в Республіці Польща, 23 липня о 6:20 за місцевим часом на трасі S17 «Люблін-Варшава», в селі Гужно-Колонія біля Гарволіна (Мазовецьке воєводство) сталася дорожньо-транспортна пригода за участі громадян України. Рейсовий автобус з українською реєстрацією, у якому знаходилися 49 громадян України, в’їхав у дерево на узбіччі дороги, ймовірно через перевтому водія. Остаточний висновок щодо причини аварії буде зроблено польською прокуратурою.

В результаті аварії 3 особи загинули на місці, 2 особи - у лікарні.

На даний момент в лікарнях міст Гарволін, Отвоцк, Мінськ-Мазовєцкий, Рикі та Варшава перебуває 22 особи, які потребують надання медичної допомоги. Ще 22 особи, яким була надана перша медична допомога на місці і які не потребують госпіталізації, знаходяться в Повітовому осередку спорту і рекреації м.Мєнтне.

На місці аварії перебуває Консул України в Польщі, яка надає необхідну допомогу нашим співвітчизникам.

Для отримання додаткової інформації родичі постраждалих громадян України можуть звертатися до Посольства України в Республіці Польщі за номером телефону (00 48) 698 608 837, або на цілодобову «гарячу лінію» МЗС України за номером (044) 238 16 57.