24.07.2015

22 липня Уряд прийняв розпорядження «Про виділення коштів на закупівлю додаткового обладнання для встановлення та підключення апаратури передавальної для радіомовлення або телебачення». Крім того, було підтримано законопроект «Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо апаратури передавальної для радіомовлення або телебачення» та прийнято рішення направити його на розгляд Верховної Ради.

Проекти документів підготовлені Міністерством інформаційної політики за результатами діяльності Комісії з питань забезпечення стабільного функціонування системи національного телебачення і радіомовлення, яка розглядала питання повноцінного застосування передавачів, наданих партнерами з країн ЄС з метою розширення мережі мовлення українських телеканалів, зокрема, на звільнених територіях.

Для вирішення цієї проблеми МІП розробило проект розпорядження КМУ і на засіданні Уряду Міністр інформаційної політики підняв питання щодо прийняття документу, що дасть змогу заповнити частоти, які нам належать, і, таким чином, розширити мовлення українських телеканалів.  Також Юрій Стець раніше в свої коментарях зазначав, що як тільки надійде фінансування, першим буде здійснено запуск трансляції суспільного телебачення.

Нагадаємо, що на виконання рішення КМУ від 10 березня 2015 року протокол № 30, Міністерством інформаційної політики України було утворено Комісію з питань забезпечення стабільного функціонування системи національного телебачення і радіомовлення.