24.07.2015

«У Мінрегіону найбільша зона відповідальності. Ми ведемо ключові реформи в Україні – децентралізацію та регіональний розвиток, впровадження енергоефективних заходів». Про це сказав Віце-прем'єр-міністр - Міністр регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України Геннадій Зубко під час Колегії з питань стану виконання міністерством Програми діяльності Кабінету Міністрів України, Коаліційної угоди, Стратегії сталого розвитку «Україна-2020».

«Міністерство має 9 ключових напрямків роботи по проведенню реформ, реалізація яких передбачає виконання 278 заходів», - наголосив він. Серед напрямків Міністерства - регіональний розвиток, децентралізація та реформа місцевого самоврядування, спрощення умов ведення будівництва, реформування житлово-комунальних послуг, зміни в земельних відносинах, впровадження електронного врядування, заходи з відновлення Донбасу та міжнародне співробітництво.

Віце-прем'єр-міністр України зауважив, що в рамках реструктуризації роботи Міністерства було збільшено кількість його функцій на 30% та зменшено штатну чисельність персоналу як Міністерства, так і центральних органів виконавчої влади в місті Києві та регіональних відділеннях на 2199 осіб.

«Ми впроваджуємо нову модель управління. В Мінрегіоні створено новий підрозділ «Департамент регіонального розвитку». За результатами відкритого кадрового конкурсу було залучено 19 фахівців», - розповів про зміни у роботі свого відомства Віце-прем'єр-міністр України.

Крім того, був оновлений керівний склад Мінрегіону - 4 заступники міністра та 30% директорів департаментів.