25.07.2015

24 липня відбулась зустріч заступника Міністра екології та природних ресурсів України  Сергія Курикіна з головою Закарпатської облдержадміністрації Геннадієм Москалем.

На прикладі Ужанського Національного природного парку Міністерство екології та природних ресурсів України прагне напрацювати моделі співпраці з територіальними громадами, підходи до рекреаційної діяльності, які застосовуватимуться в інших природно-заповідних об’єктах України. Про це повідомив заступник Міністра Сергій Курикін під час прес-конференції в Закарпатській ОДА.

Із представниками обласних медіа зустрілися також  директор департаменту заповідної справи Мінприроди Ігор Іваненко та директор Ужанського Національного природного парку Віктор Биркович.

«Об’єкти природно-заповідного фонду по всій Україні часто стикаються з проблемою  нерозуміння місцевою владою питань розвитку природоохоронних територій. Аби виправити ситуацію, ми, зокрема, налагоджуємо контакти з місцевою владою на всіх рівнях», - поінформував заступник Міністра.

«Нині зустрічався і з керівником Закарпаття Геннадієм Москалем. Обговорювали питання охорони природи в цілому, та, зокрема, розвиток природоохоронного фонду.  Ми знайшли спільну мову з головою ОДА, тому сподіваюся, що наша співпраця дасть імпульс розвитку Ужанському Національному природному парку та іншим об’єктам природно-заповідного фонду області», - повідомив Сергій Курикін.