25.07.2015

24 липня заступник Міністра інформаційної політики Тетяна Попова взяла участь у Першому засіданні Підкомітету «Юстиція, свобода та безпека» Комітету асоціації між Україною та ЄС.

У засіданні також взяли участь європейські фахівці, експерти Представництва ЄС в Україні та представники центральних органів виконавчої влади.

Під час зустрічі обговорено питання верховенство права, реформи судової системи, правового співробітництва, захисту персональних даних, свободи слова, тощо.

В ході заходу Тетяна Попова  виступила з доповіддю щодо порушення прав журналістів на Сході України та в Криму, презентувала підготовлені консорціумом правозахисних організацій книги-звіти щодо порушень прав і свобод громадян у Криму:

«Безпека журналістів стала ще більш нагальною проблемою. За рік рівень насилля стосовно журналістів, включаючи вбивства, напади з серйозними тілесними ушкодженнями та факти залякування, значно збільшився. Зважаючи на особливі ризики, з якими сьогодні  зіштовхуються журналісти, ми зосередили увагу на  правовому регулюванні інформаційного простору України з метою забезпечення зміцнення гарантій та механізмів захисту журналістів. ЗМІ повинні мати можливість виконувати свою роботу з інформування суспільства безперешкодно», - резюмувала заступник Міністра.