25.07.2015

Обстановка в зоні проведення антитерористичної операції залишається складною. Протягом доби незаконні збройні формування продовжували порушувати режим припинення вогню.

Терористи знову відкривали вогонь по місцях, де спільно несуть службу прикордонники та військовослужбовці ЗСУ. Зокрема, зі стрілецької зброї вони вели вогонь по блокпостах «Мар’їнка» та «Золоте». Постраждалих серед прикордонників немає.

Російські найманці продовжували використовувати безпілотні літальні апарати для здійснення повітряної розвідки. Загалом в межах Донецької та Луганської областей зафіксовано політ 8 безпілотників.

В контрольному пункті «Зайцеве» прикордонний наряд у 2 громадян України виявив підроблені перепустки. Їх намагалися використати мешканці Донецька. Даних громадян передано співробітникам МВС.

Вздовж лінії розмежування значно посилено заходи щодо припинення незаконного переміщення товарів та вантажів. Всього за добу прикордонними нарядами та зведеними мобільними групами було затримано 28 транспортних засобів. Зокрема, зведеною мобільною групою в районі н.п. Новоселівка затримано 21 вантажний автомобіль, які намагались проїхати на тимчасово непідконтрольну територію, з вантажем продуктів харчування. Також затримано 2 осіб, які супроводжували вантаж, та у яких вилучено 60 тисяч гривень. Інші затримані 7 автівок перевозили овочі, алкогольні напої, м’ясну продукцію та тютюнові вироби. Належних документів на жоден вантаж не було, крім того автомобілі намагалися об’їхати контрольні пункти, що були на їх шляху. Наразі їх передали представникам фіскальної служби та МВС для прийняття правового рішення.