25.07.2015

Шляхом відкритого конкурсного відбору 29 державних підприємств, підпорядкованих Міністерству аграрної політики та продовольства України, отримали директорів. Про це в ефірі ТРК «Рада» повідомила начальник відділу кадрового забезпечення АПК Ірина Гнутова.

Наразі тривають конкурси на заміщення посад директорів 36 ДП, серед яких стратегічні ДП «Укрспирт», ДПЗКУ тощо. Крім того, вакантні посади керівників ще 13 компаній. «Конкурси відкриті. Закликаємо всіх бажаючих пропонувати власні кандидатури. Це дуже відповідальна робота, особливо з огляду на занепад, у якому перебуває більшість державних підприємств. Отже, при відборі перевага надається тим кандидатам, які мають не лише успішний досвід керівника, але й антикризового менеджера», — повідомила Ірина Гнутова.

Загалом, конкурси планується провести на всі підпорядковані міністерству підприємства. Конкурсні пропозиції переможців відбору враховуються у контракті. Не виконання задекларованих показників може бути підставою для подальшого звільнення директорів.

«Ми намагаємось поєднати найкращі практики управління персоналом, які існують у бізнесі та державній службі. Запроваджуємо нові підходи до пошуку фахівців, оцінки їхньої роботи, навчання та підвищення кваліфікації. До відбору залучаємо незалежних рекрутерів. Це гарантує неупередженість та унеможливлює корупцію», — сказала Ірина Гнутова.