25.07.2015

Радник Міністра інформаційної політики України Сергій Костинський під час прес-конференції “Інформаційна амнезія? Чому українці забувають про Крим” заявив про те, що держава буде і надалі підтримувати кримські ЗМІ “в екзилі” у розповсюдженні телевізійного контенту щодо окупованого півострова  в країні та за кордоном.

“Міністерство вже підтримало трансляцію декількох програм на обласному рівні, в ефірі ОДТРК. В перспективі спектр таких програм має бути розширеним за рахунок телепроектів “Громадське.Крим”, “Крим.Реалії”, аналітичних програм телеканалів “Чорноморська ТРК” і “АTR”, й інформаційних агентств “Центр журналістських розслідувань” і “Голос Криму”, – сказав Костинський. – Їх трансляцію забезпечать телеканал іномовлення “Ukraine Tomorrow”, що створюється Міністерством інформаційної політики, та ДТРК “Крим”, робота якого наразі відновлюється”.

Також радник Міністра зазначив, що повноцінне висвітлення теми Криму на материку потребує допомоги національних ЗМІ.

“Кримські ЗМІ виробляють великий обсяг унікального телевізійного контенту: інформаційні, інформаційно-аналітичні, публіцистичні програми та документальні фільми. Але для того, аби ці програми побачила більша кількість телеглядачів на материку, кримські журналісти потребують, у тому числі, допомоги незалежних ЗМІ і операторів кабельного телебачення. Кримчани розраховують, що їм підставлять плече”, – зауважив Сергій Костинський.

Прес-конференція відбулась за ініціативи Міністерства інформаційної політики України в інформаційному агентстві “Укрінформ”.

В заході прийняли участь керівники кримських медіа-проектів: Севгіль Мусаєва-Боровик – автор та ведуча програми "Громадське.Крим", Олександр Янковський – головний редактор "Чорноморської ТРК", керівник телепроекту "Крим.Реалії", АйдерМуждабаєв – заступник генерального директора телеканалу "ATR”.