25.07.2015

Прем’єр-міністр України Арсеній Яценюк звернувся до Віце-прем’єр-міністра – Міністра регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ Геннадія Зубка поставити на найбільш активний контроль питання відповідальності органів місцевої влади за підготовку житлово-комунального господарства до зими. Про це Глава Уряду заявив на засіданні колегії Міністерства у четвер, 23 липня.

Арсеній Яценюк повідомив, що вчора провів засідання енергетичного антикризового штабу. Він зазначив, що «вкрай незадоволений системою управління в енергетичній галузі».

Він наголосив, що на початок опалювального сезону необхідно мати в сховищах близько 19 мільярдів кубічних метрів газу: «Краще мати більше пересторог і відповідно - більше ресурсу, щоб легше пройти осінньо-зимовий період», - підкреслив він, додавши, що також необхідно накопичити на складах мінімум 3,5 мільйона тонн вугілля.

«Основне в питанні енергетики зараз - як пройти осінньо-зимовий період «і як взагалі будувати нову політику енергетичної незалежності», - наголосив він.

Арсеній Яценюк доручив Віце-прем’єр-міністру – Міністру регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ Геннадію Зубку терміново провести селекторні наради та створити комісію з підготовки житлово-комунального господарства до зими: «Підняти всіх: обласні та районні адміністрації, мерів міст, всі комунальні підприємства. Перевірити виконання плану заходів, щоби в серпні ми знали про те, що ми підготувалися до зими».