27.07.2015

24 липня, під час проведення Дня високоповажних гостей та преси на території Міжнародного центру миротворчості та безпеки Академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного відбувся брифінг для преси.

У заході взяли участь Міністр оборони України генерал-полковник Степан Полторак, Надзвичайний і Повноважний Посол США в Україні пан Джеффрі Пайєтт та командувач Сухопутних військ Збройних сил США в Європі  генерал-лейтенант Фредерік Бен Ходжес.

Як зазначив під час спілкування з журналістами генерал-полковник Степан Полторак, досвід участі в українсько-американському командно-штабному навчанні «Репід Трайдент/Сейбр Гардіан-2015» надзвичайно корисний для українських військовослужбовців.

«Досвід, який ми набуваємо, дуже важливий. У процесі підготовки ми піднімаємо проблемні питання, з якими стикаємося під час ведення бойових дій, і знаходимо їх рішення під час навчань», - зазначив генерал-полковник Степан Полторак.

Міністр оборони України зауважив, що задоволений рівнем навчань.

«Впевнений, що саме такі заходи дадуть можливість Збройним Силам України підготуватися до захисту Батьківщини, слугуватимуть їх розвитку та швидкому переходу на стандарти НАТО», - наголосив генерал-полковник Степан Полторак.

Він додав, що зараз учасники навчань відпрацьовують схеми дій за декількома варіантами розвитку ситуації, що можуть виникнути у разі ускладнення оперативної обстановки.

Надзвичайний та Повноважний Посол США в Україні Джеффрі Пайєтт висловив впевненість, що спільні українсько-американські командно-штабні навчання із залученням військ допоможуть Україні захистити незалежність та суверенітет.