28.07.2015

Сьогодні, 27 липня,в фойє Закарпатської облдержадміністрації почався офіційний набір кандидатів у Нову поліцію України. Сформований поліцейський підрозділ слідкуватиме за порядком в Ужгороді, Мукачеві та автотрасою між цими двома містами.

«Поліція формується на Закарпатті з однієї причини – брутальної стрілянини в Мукачеві, - заявив керівник області Геннадій Москаль, котрий також узяв участь у презентації набору кандидатів. – Ці події стали ударом в спину України, ножем у серце Закарпаття й продемонстрували повний непрофесіоналізм місцевої міліції. Набір нових людей здійснюється в режимі єдиного вікна і у відкритому приміщенні, щоб кожен міг переконатися – ніяке кумівство, блат і таке подібне тут не пройде».

Геннадій Москаль у мундирі генерал-лейтенанта поліції (подарованому міністром внутрішніх справ Арсеном Аваковим) поспілкувався з кандидатами й особисто роздавав присутнім буклети з інформацією про Нову поліцію. Прийом документів триватиме два тижні, після чого відбудеться конкурсний відбір кандидатів.