28.07.2015

Укрзалізниця прагне допомогти всім мандрівникам зручно, швидко й недорого дістатися місць відпочинку та пропонує на серпень понад один мільйон 79 тисяч місць у пасажирських поїздах, що прямують у південному напрямку та в бік Карпат. З них вільними наразі лишаються близько 650 тисяч місць.

Пасажирам, які надають перевагу відпочинку на морському узбережжі, запропоновано 560 тис. місць у поїздах південного напрямку. З них 298 тис. місць – у напрямку Одеси, 126 тис. місць – у напрямку Азовського моря, ще 136 тис. місць запропоновано шанувальникам Херсонщини. Наразі вільними лишаються близько 95 тис. місць на азовському напрямку, 193 тис. – на одеському та майже 93 тис. – на херсонському.

Якщо мандрівникам більше до вподоби краєвиди Карпат і пам’ятники культури Західної України або є необхідність відвідати цей регіон у справах, то вони можуть вибрати оптимальний варіант із 519 тис. місць у пасажирських поїздах цього напрямку. У тому числі Львівщину за допомогою залізниць України зможуть відвідати наступного місяця 263 тис. подорожувальників, Івано-Франківщину – 46 тис., Закарпаття – 89 тис. Причому наразі доступними залишаються 180 тис. місць на львівському напрямку, 34 тис. – на івано-франківському та 60 тис. – на ужгородському.

Отримати інформацію щодо наявності вільних місць та вартості квитків, а також забронювати чи придбати квитки можна за допомогою онлайн-сервісу http://booking.uz.gov.ua// і в залізничних касах. Попередній продаж квитків на першу добу продажу розпочинається з 08:00. Дізнатися більше про розклад руху пасажирських поїздів можна на офіційному сайті Укрзалізниці https://www.uz.gov.ua/passengers/timetables/. Про можливість скористатися пільгами при подорожуванні залізничним транспортом пасажири дізнаються за посиланням https://www.uz.gov.ua/passengers/ticket_discounts/

Сезон відпусток триває, і мандрівників до морського узбережжя та карпатських краєвидів наразі дуже багато. Тому вивчення попиту на найбільш популярні напрямки не припиняється. При зростанні попиту залізничники доповнюватимуть вагонами графікові поїзди та призначатимуть додаткові рейси.