29.07.2015

НКЦПФР (Національна комісія з цінних паперів та фондового ринку) повідомляє про закінчення місії експертів МВФ (Міжнародного валютного фонду), яка тривала в Комісії з 13 по 27 липня 2015 року.

Зазначимо, що протягом двох тижнів закордонні фахівці проводили оцінювання повноважень регулятора українського фондового ринку та питань його незалежності. Так, результати та висновки експертів МВФ будуть, цілком ймовірно, відображені в подальшій програмі організації. Зокрема, фінальне рішення МВФ очікується в четвертому кварталі поточного року.

Тимур Хромаєв, Голова НКЦПФР, зауважив: «Комісія впевнено тримає курс у напрямку реалізації новітніх міжнародних стандартів та практик на вітчизняних просторах фондового ринку. Ми раді налагодженню професійних взаємовідносин та співпраці з представниками МВФ, що, у свої чергу, є черговим кроком до реформування фінансового сектору та економічного зростання країни».

Також нагадаємо, що 15 липня 2015 року НКЦПФР, Національний банк України та Міністерство фінансів України підписали меморандум про взаєморозуміння та співпрацю з Європейським банком реконструкції та розвитку. Так, документом передбачено координацію зусиль сторін меморандуму для забезпечення розвитку ринку капіталу України.

Додамо, що Комісія завжди відкрита до плідної та результативної роботи з світовою спільнотою у напрямку розвитку фондового ринку та покращення інвестиційної привабливості України в цілому.