29.07.2015

27 липня в Міністерстві закордонних справ України відбулася презентація ініціативи з популяризації вивчення іноземних мов в Україні GO GLOBAL.

Проект був ініційований громадянським суспільством та отримав підтримку з боку Президента та Уряду, а також був включений до національних  пріоритетів Національною радою реформ. Відповідати за реалізацію ініціативи буде Проектний офіс, до завдань якого увійде реалізація заходів ініціативи на національному та місцевому рівнях, координація діяльності всіх учасників проекту, включно з Міністерствами, громадськими організаціями, освітніми установами, а також проведення інформаційних кампаній з популяризації вивчення іноземних мов.

У заході взяли участь посли іноземних держав, представники дипломатичних місій, акредитованих в Україні, іноземних культурних центрів, громадянського суспільства.

Презентацію відкрив Міністр закордонних справ України Павло Клімкін, наголосивши на важливості реалізації цієї ініціативи за сучасних умов: «У питанні вивчення іноземних мов для мене особисто йдеться не лише про мову як таку, йдеться про культуру комунікації».

Заступник Глави Адміністрації Президента України Дмитро Шимків у своєму виступі повідомив, що ініціатива Go Global отримала підтримку на найвищому рівні - від Президента та Прем’єр-міністра України: «2016 рік буде оголошено роком англійської мови. Переконаний, що це стимулюватиме вивчення іноземних мов, в першу чергу англійської, в Україні. Крім того, ми маємо на меті запровадити стандарти знання іноземних мов для державних  службовців. І це має стати обов’язковою  вимогою для тих, хто прагне працювати на державній службі. Впевненний, що знання іноземних мов дозволить нам більш активно інтегруватися у глобальний світовий контекст».

Посол США Джеффрі Пайєтт, Посол ЄС Ян Томбінський та Посол Канади Роман Ващук привітали присутніх та запевнили у підтримці ініціативи та готовності поділитися знаннями та практиками.