29.07.2015

У Київській області учасники АТО та члени їх сімей зможуть написати заяву на безкоштовне отримання земельної ділянки у спеціально створеному для цього консультаційному центрі. З цією метою землевпорядники обладнали у Головному управлінні Держгеокадастру приміщення з комфортними умовами та необхідною документальною базою.

У обласному Держгеокадастрі сформували спеціальну робочу групу, яка буде вести прийом військовослужбовців та надавати консультації з земельних питань. До її складу увійшли працівники управління та вже демобілізовані учасники АТО.

Військові матимуть можливість в цьому ж приміщенні ознайомитись з каталогом та картографічними матеріалами із переліком вільних земельних ділянок сільськогосподарського призначення. Інформація доступна по території всього Київського регіону. Завдяки нововведенню учасники АТО можуть досить швидко та в зручних умовах вибрати земельну ділянку і подати документи на її оформлення.

Землевпорядники наголошують, що учасники АТО приїжджають у відпустку чи на ротацію на досить короткий період, після чого знову повертаються на передову. За цей короткий термін їм потрібно встигнути оформити необхідні документи. Тому Головне управління Держгеокадастру Київщини вирішило вести прийом цих громадян окремо, а не по загальній черзі. Фахівці земельної служби впевнені, що створення консультаційного центру суттєво покращить якість надання адміністративних послуг для захисників Вітчизни.

Довідково

З початку запровадження ініціативи про безкоштовне забезпечення учасників АТО земельними ділянками у Київській області учасники АТО подали 4 198 заяв на отримання земельних ділянок. Землевпорядники надали військовослужбовцям 3 078 дозволів на розробку проектів землеустрою. На сьогодні 202 військових вже отримали свідоцтва про право власності на землю. Інші документи знаходяться у стадії розгляду.