30.07.2015

Сумщина забезпечена потужностями для зберігання зерна. На цьому директор Департаменту агропромислового розвитку облдержадміністрації Олександр Непочатов наголосив у ході робочої поїздки на Охтирщину, де проінспектував роботу ДП «Охтирський КХП»

«Ми готові не лише зібрати, але й зберегти урожай. В області працює 30 елеваторів загальною ємністю майже 2 мільйони тонн. Крім того, сільськогосподарські підприємства Сумщини мають можливість зберігати на власних потужностях ще близько 1,2 мільйона тонн зерна. Область повністю забезпечена сховищами для зберігання зернових», – наголосив посадовець.

У відсутності дефіциту площ для зберігання зерна також запевнив директор ДП «Охтирський КХП» Дмитро Садовий.

«Елеваторні потужності Охтирського ХПП – 53 тисячі тонн. За добу ми можемо безперебійно приймати та відвантажувати до тисячі тонн зернових. Для цього проводимо реконструкцію. Підприємство обладнане сучасною лабораторією, працює 3 підйомники. Наразі тут зберігається понад 7 тисяч тонн пшениці. Укладені договори з основними трейдерами, які працюють на зерновому ринку України», – поінформував Дмитро Садовий.