30.07.2015

Підрозділи Держприкордонслужби продовжують здійснювати охорону українсько-російського кордону і лінії розмежування між силами АТО та незаконними збройними формуваннями. Обстановка в зоні проведення антитерористичної операції залишається напруженою.

Вчора незаконні збройні формування порушуючи режим припинення вогню черговий раз обстріляли блокпост «Мар’їнка», на якому спільно несуть службу прикордонники та військовослужбовці ЗСУ. Вони вели вогонь зі стрілецької зброї. Постраждалих серед українських військових немає.

Російські найманці продовжували використовувати безпілотні літальні апарати для здійснення повітряної розвідки. Загалом в межах Донецької та Луганської областей зафіксовано політ 3 безпілотників.

В контрольному пункті в'їзду/виїзду «Бугас» прикордонний наряд виявив підроблену перепустку. Її намагався використати житель Макіївки, який прямував з тимчасово непідконтрольної території. Даного громадянина передано співробітникам МВС України в Донецькій області.

Вздовж лінії розмежування продовжуються заходи щодо припинення незаконного переміщення товарів та вантажів. Всього за добу прикордонними нарядами та зведеними мобільними групами, які діють в зоні проведення АТО, затримано 18 транспортних засобів. Автівки з вантажами намагалися потрапити на непідконтрольну територію в об’їзд визначених контрольних пунктів. Вони перевозили більше 12 тонн продуктів харчування, трикотажу та овочів вартістю понад 650 тисяч гривень. Вантажі перевозили без належних документів. Дані транспортні засоби передані представникам фіскальної служби для прийняття правового рішення.