30.07.2015

30-31 липня в рамках проекту «Зупинити епідемію серцево-судинних катастроф» головний позаштатний спеціаліст МОЗ України за спеціальністю «Хірургія серця і магістральних судин у дорослих» Костянтин Руденко та фахівці Національного інституту серцево-судинної хірургії ім. М.М. Амосова відвідають м. Краматорськ Донецької області (30 липня) та до м. Сєверодонецьк Луганської області (31 липня).

В рамках візиту відбудеться:

- науково-практична конференція з проблем серцево-судинних захворювань та презентація Всеукраїнського проекту «Зупинити епідемію серцево-судинних катастроф». Аудиторія: керівники лікувальних закладів, кардіологи, лікарі загальної практики, швидкої допомоги, педіатри районів та міст області.

- обстеження та консультація пацієнтів (дітей та дорослих) регіону з метою визначення тактики лікування;

- зустрічі Руденка К.В. з керівництвом області та міста;

- робота з регіональними та районними представниками ЗМІ.

Зокрема, 30 липня, м. Краматорськ Донецької області:

13.30 - спілкування журналістів з фахівцями НІССХ імені М.М. Амосова, які спільно з місцевими лікарями проводять консультації мешканців області (Центр первинної медико-санітарної допомоги №2 за адресою: м. Краматорськ, вул. Соціалістична, 31);

14.00 - прес-конференція «Зупинити епідемію серцево-судинних катастроф» за участю Руденка Костянтина Володимировича, доктора медичних наук, головного позаштатного спеціаліста МОЗ України за спеціальністю «Хірургія серця і магістральних судин у дорослих»; Узуна Юрія Геннадійовича, директора Департаменту охорони здоров’я Донецької ОДА; фахівців НІССХ імені М.М. Амосова (Центр первинної медико-санітарної допомоги №2 за адресою: м. Краматорськ, вул. Соціалістична, 31).

31 липня, м. Сєверодонецьк Луганської області

13.15 – cпілкування журналістів з фахівцями НІССХ імені М.М. Амосова, які спільно з місцевими лікарями проводять консультації мешканців області (вул. Сметаніна, 5а, міська лікарня, 1-й поверх);

14.00 – прес-конференція «Зупинити епідемію серцево-судинних катастроф» за участю Руденка Костянтина Володимировича, доктора медичних наук, головного позаштатного спеціаліста МОЗ України за спеціальністю «Хірургія серця і магістральних судин у дорослих»; Маслова Єгора Олександровича, директора ДОЗ Луганської ОДА, фахівців НІССХ ім. М.М. Амосова (актовий зал ДОЗ Луганської обласної військово-цивільної адміністрації, м. Сєверодонецьк, проспект Радянський, 59).

Мета прес-конференцій – поширення серед населення доступної кваліфікованої інформації щодо сучасних методів діагностики та лікування серцево-судинних захворювань та можливостей їх доступного отримання, а також популяризація серед населення здорового способу життя та відповідального ставлення до свого здоров’я.

Детальніша інформація щодо заходів, координація преси на місці, а також з питань організації ексклюзивних інтерв’ю і коментарів звертатися за тел. Гноєвая Наталія Геннадіївна, координатор проекту 050-61-444-87, 098-905-24-25, natalygen@mail.ru

Довідково

Проект «Зупинити епідемію серцево-судинних катастроф» спрямований на вирішення низки питань підвищення якості надання медичної допомоги населенню та доступності високоспеціалізованої діагностики й лікування. Актуальність проблеми суттєво підвищується саме зараз. Одним із найнебезпечніших наслідків нинішньої ситуації в Україні є психологічний стан українців та вірогідний стрибок захворювань, у першу чергу серцево-судинної системи. Тому впровадження в усіх регіонах (з урахуванням місцевих особливостей) якісної та доступної діагностики, ургентної догоспітальної та госпітальної допомоги є питанням національної значущості.

Ініціаторами та організаторами проекту виступають ДУ «Національний інститут серцево-судинної хірургії імені М.М.Амосова НАМН» та Асоціація серцево-судинних хірургів України за сприяння Міністерства охорони здоров’я України та Національної академії медичних наук України.

Проект стартував у вересні 2014 року у Черкасах. Протягом останніх місяців 2014 року відбулися поїздки до Сумської, Житомирської, Полтавської, Запорізької,  Вінницької, Дніпропетровської, Тернопільської, Волинської, Рівненської, Львівської, Хмельницької, Івано-Франківської, Чернівецької, Чернігівської, Миколаївської, Херсонської та Кіровоградської областей, міст Кременчук Полтавської, Богуслав та Бровари  Київської області та Новоград-Волинський Житомирської області, Турка Львівської області.