31.07.2015

Міністерство аграрної політики та продовольства України відкрите для директорів підпорядкованих ДП та готове надавати всю необхідну консультативну допомогу щодо звітності та виконання фінансових планів. Про це повідомила заступник директора Департаменту з управління державною власністю Марина Хільченко.

«Міністерство, як керівний орган, несе відповідальність за керівників держпідприємств, отже зацікавлено максимально сприяти їхній успішній роботі. Профільні департаменти готові надавати інформаційну та консультативну допомогу з кожного питання», — підкреслила заступник директора департаменту.

Зі свого боку, заступник начальника Управління внутрішнього аудиту – начальник відділу контролю господарської діяльності Лілія Стиренко повідомила, що лише 40 ДП надіслали на погодження Міністерства проекти фінансових планів. Більшість з них не відповідає вимогам або подані із порушенням строків, встановлених законом. «Крім того, при проведенні аудиторських перевірок кожний керівник отримує рекомендації щодо усунення виявлених недоліків. Більшість керівників до зауважень аудиторів не прислуховується, не виправляє недоліки або не надає відповідну інформацію Міністерству. Наголошую, це відповідальність виключно директорів та запорука нормальної роботи компаній», — підкреслила Лілія Стиренко.

Нагадаємо, як повідомлялося на нараді, за неналежне виконання обов’язків посад вже позбулися чотири керівники, двом оголошено догани. Крім того, найближчим часом буде прийнято рішення щодо дисциплінарних стягнень стосовно керівників ще 29 ДП.