31.07.2015

У найближчий термін Міністерство аграрної політики та продовольства України планує вжити дисциплінарні заходи стосовно директорів 29 державних підприємств. Про це повідомив директор Департаменту з управління державною власністю Володимир Кудінов під час розширеної наради під керівництвом Міністра Олексія Павленка.

За словами директора департаменту, у зазначений перелік увійшли керівники, які допустили низку порушень, зокрема, зволікали з підготовкою фінансового плану на поточний рік або внесенням до нього змін, а також не подали на затвердження проекти фінпланів на 2016 рік. «Інформація про необхідність цих заходів відкрита, кожний керівник мав всі можливості та час з нею ознайомитися. Ми же чуємо формальні пояснення, що хтось не знав, а хтось не встиг. Такими діями керівники фактично блокують нормальну діяльність підприємств, не дозволяють Міністерству вчасно звітувати перед Міністерством економічного розвитку і торгівлі та брати участь у формування Держбюджету», — сказав Володимир Кудінов.

За попередніми оцінками, подання на звільнення можуть бути підготовлені стосовно 13 директорів, інші отримають догани. Як повідомлялося на нараді, за неналежне виконання обов’язків посад вже позбулися чотири керівники, двом оголошені догани.

При цьому Володимир Кудінов повідомив, що Мінагрополітики також пильно стежить за керівниками, що були призначені за результатами відкритих конкурсних відборів: «Якщо бачимо, що директор зволікає із прийняттям стратегічно важливих для підприємств рішень, спочатку попереджаємо. Якщо реакція відсутня, приймаємо відповідні кадрові рішення».