31.07.2015

Міністр молоді та спорту України Ігор Жданов вручив орден "За заслуги" ІІ ступеня олімпійській чемпіонці Яні Шемякіній. Відповідний Указ Президента було зачитано під час церемонії нагородження, яка відбулася в рамках урочистого відкриття семінару-наради Мінмолодьспорту у Львівській обласній раді.

«З особливою приємністю хочу оголосити про вручення видатній спортсменці сучасності, олімпійській чемпіонці з фехтування, справжньому патріоту України Яні Шемякіній високої державної нагороди – ордена «За заслуги»  ІІ ступеня», - зазначив Ігор Жданов під час церемонії.

Окрім того, Міністр вручив подяки та грамоти працівникам сфери молоді та спорту обласних та районних адміністрацій східних і західних областей України, які найкраще зарекомендували себе у роботі.

Перед учасниками урочистої церемонії виступили солісти та музиканти Львівської обласної філармонії, які виконали народні пісні. Також делегації працівників молодіжно-спортивної сфери Західної України, Донецької та Луганської областей - обмінялися символічними подарунками.

При цьому представники Луганщини та Донеччини щиро подякували Львівщині за допомогу переселенцям зі Сходу. А також всім військовим із Західної України, які ризикуючи своїм життям - захищають місцевих мешканців від терористів у зоні АТО.