01.08.2015

Порядок формування тарифів на транспортування аміаку магістральними трубопроводами, затверджений постановою НКРЕКП, від 18.06.2015 № 1786, сьогодні офіційно оприлюднений в «Офіційному віснику» за № 58, ст. 1912.

Цей Порядок набирає чинності з дня його офіційного опублікування.

Метою прийняття постанови НКРЕКП є забезпечення єдиного підходу до формування тарифів на транспортування аміаку магістральними трубопроводами. Зокрема, є установлення механізму формування:

- питомої собівартості транспортування аміаку магістральними трубопроводами;

- питомого тарифу на транспортування аміаку магістральними трубопроводами;

- маршрутних тарифів на транспортування аміаку магістральними трубопроводами, а також визначення умов встановлення та перегляду тарифів на транспортування аміаку магістральними трубопроводами, вимог до оформлення та подання заяви про встановлення тарифів, документів та матеріалів, що додаються до неї та порядок розгляду заяви про встановлення тарифів.

Формування маршрутних тарифів на транспортування аміаку магістральними трубопроводами здійснюється відповідно до річних планів транспортування аміаку магістральними трубопроводами, економічно обґрунтованих планованих витрат, пов’язаних з транспортуванням аміаку магістральними трубопроводами.

Постанова № 1786 зареєстрована у Міністерстві юстиції 09.07.2015 за № 820/27265 та оприлюднена на офіційному веб-сайті НКРЕКП www.nerc.gov.ua