01.08.2015

В рамках програми спотових закупівель ПАТ «Державна продовольчо-зернова корпорація України» придбала у сільгоспвиробників близько 545 тис. тонн зерна нового врожаю на суму понад 1,8 млрд грн. Про це повідомив заступник голови правління корпорації Денис Полежаєв.

З початку нового маркетингового сезону за спотовими контрактами компанія закупила на внутрішньому ринку близько 108 тис. тонн пшениці продовольчої (2-3 клас), понад 182 тис. тонн пшениці фуражної, близько 250 тис. тонн ячменю та більше 5 тис. тонн кукурудзи, ріпаку та інших культур.

Наразі ДПЗКУ проводить закупівлі у 16 регіонах. Сьогодні по споту з корпорацією співпрацюють 360 контрагентів. Їх кількість надалі зростатиме. «Адже діючи в ринкових умовах, ми будемо і надалі пропонувати аграріям найбільш конкурентні та вигідні умови», — наголосив заступник голови правління держкорпорації.

Денис Полежаєв повідомив, що закупівлі здійснюються успішно, на даний час виконуються всі поставлені планові завдання: «Активні спотові закупівлі, в першу чергу у сільгоспвиробників, спрямовані насамперед на забезпечення торгово-експортної діяльності корпорації, а також на завантаження сировиною власних переробних підприємств».