02.08.2015

Упродовж січня – червня 2015 року Держфінінспекція України продовжувала співпрацю з правоохоронними органами, повідомила Голова Держфінінспекції Лідія Гаврилова під час розширеного засідання Колегії Держфінінспекції сьогодні, 31 липня.

За її словами, від початку цього року для належного реагування на факти порушень державні фінансові інспектори передали правоохоронцям 979 матеріалів ревізій та перевірок. За результатами розгляду зазначених матеріалів правоохоронні органи розпочали 637 досудових розслідувань (з урахуванням результатів перевірок правоохоронних органів, до яких працівників Держфінінспекції було залучено як спеціалістів) і вручили 217 письмових повідомлень про підозру у вчиненні кримінального правопорушення.

Для запобігання та протидії легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом, до Державної служби фінансового моніторингу України направлено відомості щодо 31 об'єкта на загальну суму майже 984 млн. грн.

Окрім того, за порушення фінансово-бюджетної дисципліни до адміністративної відповідальності притягнуто 4331 посадову особу підприємств, установ та організацій, фінансово-господарську діяльність яких перевіряла Держфінінспекція. Ще 1381 посадовця притягнуто до дисциплінарної та матеріальної відповідальності, з них 160 осіб звільнено із займаних посад.

Як повідомлялося, за шість місяців 2015 року Держфінінспекція перевірила 1687 підприємств, установ та організацій.