03.08.2015

Сьогодні до Адміністрації Держприкордонслужби України  завітала делегація багатонаціональної інспекційної групи військових спостерігачів під керівництвом представника Канади. Група перебуває на території України з метою проведення спостережних заходів згідно з положеннями Віденського документа ОБСЄ про заходи зміцнення довіри і безпеки. Багатонаціональна інспекційна група має намір провести моніторинг військово-політичної ситуації у східному та південно-східному регіонах України з подальшим інформуванням держав-учасниць ОБСЄ.

Під час візиту гостей заступник директора Департаменту – начальник інформаційно-аналітичного управління полковник Леонід Баран ознайомив склад делегації – представників Канади, Данії, Словаччини, та Чорногорії із завданнями та функціями Державної прикордонної служби України в умовах сучасної військово-політичної обстановки в Україні. Також він коротко охарактеризував обстановку у зоні проведення АТО та ті проблеми, які доводиться вирішувати прикордонному відомству.

Гості Адміністрації Держприкордонслужби проявили щирий інтерес до існуючої проблематики та побажали прикордонникам сил і наснаги у вирішені всіх питань.