06.08.2015

Міністерство інформаційної політики України та ФОП Майстерня «Корпункт» підписали меморандум про співпрацю, що дасть змогу поширити медіаграмотність в Україні, сприятиме розвитку державитапросвіти громадян.

Меморандумом передбачено, в рамках співпраці, підвищувати рівень журналістики в Україні, стимулювати виробництво нових телевізійних форматів, вбачаючи в цьому високу просвітницьку мету. Майстерня проводитиме набір та організовуватиме навчання усіх охочих на курсах «Журналістика», «Телеведучий», «Оператор» та ін. В свою чергу, Міністерство забезпечить учням Майстерні можливість практичних занять на телеканалі UkraineTomorrow та інших.

Міністр інформаційної політики Юрій Стець зазначив: «Міністерство невдовзі здійснить запуск мультимедійної платформи іномовлення України, яка стане промоутером України в світі. Я хочу, щоб в складі команди працювали професіонали, тому сподіваюся, що Майстерня «Корпункт» допоможе нам в цьому».

Керівник майстерні «Корпункт» Марина Коровай після підписання документу прокоментувала: «Ми створювали Майстерню, чесно кажучи, з егоїстичною метою. Нам хотілося, щоб поряд, у ньюз-румах, з’явилося більше розумних і підготовлених для роботи на телебаченні людей. Ми втішені, що молоді люди, які переймуть досвід кращих, у фіналі свого навчання стануть частиною команди мультимедійної платформи іномовлення України. Ми всі заслуговуємо розумного та інтелігентного телебачення. І нарешті його створюємо разом!»