06.08.2015

Угорщина першою готується прийняти дітей з Харківської області. З 16 по 21 серпня вони зможуть відпочити в молодіжному таборі імені Др. Спрінгера Ференца. За кордон планують відправити учнів шкіл Валківського, Дергачівського, Зміївського, Сахновщинського, Куп'янського, Красноградського та Харківського районів області, а також міст Чугуїв та Куп'янськ. Відповідні домовленості були досягнуті керівництвом Харківської облдержадміністрації з приймаючою стороною.

«Ми формуємо списки дітей з сімей загиблих учасників АТО і тих героїв, які зараз воюють в Донецькій і Луганській областях. Ці діти отримають можливість поїхати на відпочинок до Угорщини та Румунії на 7 днів, де їм буде надано житло й організовані екскурсії, – повідомила заступник голови Харківської облдержадміністрації Юлія Світлична. – Молодіжний табір, у якому відпочиватимуть наші школярі, знаходиться на березі озера Веленце. Керівництво закладу гарантувало, що для наших дітей організують різноманітні розважальні програми».

Крім того, за словами чиновниці, облдержадміністрація вживає організаційних заходів для забезпечення відпочинку дітей учасників АТО влітку 2015 року в молодіжних таборах Румунії та Чехії.