06.08.2015

З метою боротьби із російською пропагандою та отримання достовірної інформації з українських засобів масової інформації, військовослужбовці 24 «Залізної» бригади отримали шість комплектів супутникового телебачення з встановленим українським пакетом мовлення.

Ініціатором виступили Національна Рада з питань телебачення і радіомовлення, волонтерські організації та фонди. При першому встановлені супутникового пакету телебачення в «Залізну» бригаду прибув позаштатний радник Міністра інформаційної політики в зоні АТО Олександр Бригинець.

Варто зазначити, що усі комплекти супутникового телебачення будуть передані бійцям на передові опорні пункти, де українське телебачення не має потужного сигналу.

Радник міністра також ознайомився із інформаційною діяльністю 24-ки. За ініціативи командира бригади, полковника Анатолія Шевченка, розпочато випуск бригадної газети «Залізна Воля». В цьому виданні, яке друкується щотижня, зібрана сама корисна інформація для військовослужбовців стосовно законодавства та соціальної сфери, основні новини АТО та України, цікаві новинки та технічні характеристики вітчизняної та зарубіжної зброї. Також є гумор, військова сатира та інші цікаві матеріали.