06.08.2015

4 серпня під головуванням Міністра Юрія Стеця за участі Прем’єр-міністра України Арсенія Яценюка відбулося засідання Колегії Міністерства інформаційної політики.

На початку заходу очільник відомства представив Главі Уряду колектив Міністерства та познайомив з роботою радників за ключовими напрямками, а також прозвітував за результатами роботи МІП за останні 4 місяці, зокрема, з виконання плану заходів Уряду.

Юрій Стець зазначив: «Міністерством під моїм керівництвом чітко виконується план заходів з виконання Програми діяльності Кабінету Міністрів України та Стратегії сталого розвитку «Україна-2020» у 2015 році, зокрема, тих пунктів плану, відповідальним за які є МІП».

Глава Уряду Арсеній Яценюк прокоментував роботу відомства: «Я ціную роботу Міністерства. Зараз пішов правильний процес – процес еволюції Міністерства й того, що ви робите». Також Арсеній Яценюк підкреслив, що МІП правильно визначено напрямок протидії пропаганді «Найкраща пропаганда – це правда», додавши: «Зараз ваш основний напрямок – інформування населення, наших партнерів та захист свободи слова в Україні». Крім того, Арсеній Яценюк визначив наступні завдання для МІП, які допоможуть захистити інформаційний простір держави. Це відкриття корпунктів для іноземних ЗМІ, робота над картою покриття українського мовлення на Сході, а також розповсюдження соціального ролика про Україну на світових телеканалах.

Голова профільного Комітету, народний депутат України Вікторія Сюмар під час своєї доповіді про пріоритети інформаційної політики України зазначила, що в сьогоднішніх умовах роль Міністерства інформаційної політики є вкрай важливою, воно повинно надавати відповіді на ключові питання в сфері інформаційної політики держави, а особливо в стані інформаційної війни.

Заслухавши всі доповіді, передбачені програмою заходу, Колегія одноголосно ухвалила ряд рішень, винесених на засідання.

Юрій Стець на завершення засідання підкреслив: «По факту ми є першим в історії України Міністерством, яке приносить кошти державі, а не витрачає їх. На діяльність Міністерства інформаційної політики з початку його існування ми витратили 400 тис. грн. з державного бюджету». Міністр також додав, що на реалізацію проектів було залучено кілька десятків мільйонів гривень недержавних коштів при цьому зазначивши, що всі звіти про роботу відомства, в тому числі і фінансові, можна побачити на офіційному сайті МІП.