06.08.2015

Віце-прем`єр-міністр – Міністр культури В`ячеслав Кириленко провів засідання Міжвідомчої робочої групи для опрацювання питань щодо утворення Українського інституту (Інституту Тараса Шевченка). У нараді взяли участь представники Міністерства інформаційної політики, Міністерства культури, Міністерства юстиції, Міністерства фінансів, Міністерства закордонних справ, Міністерства економічного розвитку і торгівлі, Міністерства молоді та спорту, Міністерства освіти і науки, Українського центру культурних досліджень та Держкомтелерадіо.

Під час засідання було обговорено пропозиції Міжвідомчої робочої групи щодо утворення Українського інституту (Інституту Тараса Шевченка) та розглянуто напрацювання щодо його можливої організаційно-правової форми.

Проект Концепції Українського Інституту (Інституту Тараса Шевченка) був представлений на засіданні колегії Міністерства культури за участі Прем’єр-міністра України Арсенія Яценюка 26 червня та розглянутий на відкритому засіданні Комітету Верховної Ради України у закордонних справах 22 липня.

Метою створення Українського інституту (Інституту Тараса Шевченка) є створення ефективної інституціональної бази для ведення культурної дипломатії та формування привабливого бренду України у світі.