07.08.2015

Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, на своєму засіданні зобов’язала обленерго забезпечити друк бланків для оформлення субсидій та доставку їх через Укрпошту протягом серпня 2015 року до всіх домогосподарств.

Це вже друге рішення Комісії з зазначеного питання. Згідно попереднього рішення Комісії бланки для оформлення субсидій було надруковано та рознесено до 15 квітня поточного року.

Своє рішення Комісія прийняла за результатами засідання 3 серпня під головуванням Прем’єр-міністра України Арсенія Яценюка міжвідомчої робочої групи з питань реалізації заходів з енергетичної ефективності та спрощення порядку надання житлових субсидій і наради 6 серпня під головуванням Віце-прем’єр-міністра України – Міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України Геннадія Зубка з метою реалізації постанови Кабінету Міністрів України від 26.06.2015 № 475 «Про спрощення порядку призначення та надання населенню житлових субсидій».

Енергопостачальні компанії зобов’язані надати Комісії до 1 вересня поточного року звіт про виконання зазначеного доручення.