07.08.2015

Про це сьогодні, 6 серпня, повідомив на брифінгу в Будинку Уряду заступник Міністра оборони України Юрія Гусєв.

За його словами, після створення Центру буде повністю ліквідована військова прийомка щодо речового забезпечення з передачею Центру функції контролю якості обмундирування.

Питання логістики, контролю доведення речового забезпечення до конкретних військовослужбовців також покладатимуться на Центр.

Своєю чергою, керівник робочої групи з питань удосконалення системи матеріального забезпечення при Міністерстві оборони та Генеральному штабі Збройних Сил України Костянтин Лєснік повідомив, що «кістяком» Центру розвитку супроводження матеріального забезпечення Збройних Сил України стануть члени очолюваної ним робочої групи.

– Також ми хочемо набрати молодих перспективних людей, випускників вищих навчальних закладів, які хочуть почати кар’єру, працюючи на такому важливому для армії та держави напрямку, – повідомив він.

За словами Костянтина Лєсніка, необхідність створення подібного структурного підрозділу обумовлена тим, що за розробку, закупівлю і контроль якості обмундирування відповідають різні структурні підрозділи Міністерства оборони та Генерального штабу Збройних Сил України.

– Це різна вертикаль управління з різною підзвітністю, що не сприяє нормальній роботі. Після аналізу ситуації ми запропонували Міністру оборони України структурну реформу – коли той, хто розробляє форму, той її стандартизує, а також контролює якість закупленого, при цьому не беручи участь в процесі закупівель, – зазначив волонтер.