07.08.2015

Радник Міністра інформаційної політики з питань забезпечення функціонування телерадіомовлення Олександр Бригинець, який постійно перебуває в зоні АТО в рамках роботи моніторингової місії МІП, повідомив про встановлення комплектів супутникового телебачення з українськими пакетами мовлення для бійців на передовій.

Олександр Бригинець також проінформував, що бійці 24 Залізної бригади вже отримали шість комплектів супутникового телебачення з встановленим українським пакетом мовлення.

«Сьогодні ми з колегами з Міністерства оборони, Нацради та представниками провідних українських телеканалів встановимо ще партію супутникових антен з українським мовленням», - повідомив радник з зони проведення АТО.

Організаторами та ініціаторами придбання обладнання виступили: Мінінформполітики, Міноборони, КРРТ, Нацрада з питань телебачення і радіомовлення, волонтерські організації, фонди та інші.

«Ми робимо все можливе, щоб бійці на передовій також чули й бачили українське мовлення, залучаючи кошти волонтерів та небайдужих людей. Приміром, ця партія антен закуплена за кошти одного з народних депутатів», - додав Бригинець.

Також радник Міністра розповів, що в найближчі дні в зоні проведення АТО буде встановлено 100 супутникових антен.