07.08.2015

За перший місяць роботи новопризначений керівник Запорізького електровозоремонтного заводу Олег Винник провів низку заходів, спрямованих на розвиток та диверсифікацію каналів збуту підприємства. Так, запроваджено систему планування витрат і фінансових надходжень, складено план реалізації готової продукції на 3-4 квартал поточного року.

З метою отримання додаткового прибутку та підвищення рентабельності виробництва сформовано комерційні пропозиції по наданню послуг стороннім організаціям, в тому числі по неосновним видам продукції.

За ініціативи підприємства збільшено кількість договорів на лінійну продукцію, що дозволило збільшити випуск продукції (запчастин, колісних пар, ремонту електромашин, тощо) до 15 млн штук. Розпочато роботу над комерційними заявками на ремонт шахтних електровозів у кількості 20 штук.

За словами очільник підприємства Олега Винника, для ефективної повноцінної роботи Запорізькому електровозоремонтому заводу недостатньо лише замовлень Укрзалізниці. «Завод працює не на повну потужність, тому ми приділяємо велику увагу питанню диверсифікації каналів збуту, шукаємо замовників серед комерційних підприємств. Це дозволить забезпечити підприємство необхідним обсягом замовлень, а отже підвищити працівникам рівень заробітної плати та виплатити премії», – наголосив Олег Винник.

Крім цього, Запорізький електровозоремонтний завод планує заключити договори на відновлення трамваїв та їх передпродажну підготовку. Орієнтовно обсяг замовлення складе 11 вагонів, що після ремонту будуть працювати на вулицях Дніпропетровська.