07.08.2015

За липень 2015 року бюджети Дніпропетровської області отримали 1,154 млн грн. у порядку відшкодування втрат сільсько- та лісогосподарського виробництва.

Фінансовий ресурс планують спрямувати на розвиток земельних фондів. Частина коштів буде використана на інвентаризацію земель, проведення її нормативної грошової оцінки, поліпшення сільсько- та лісогосподарських угідь та заходи з охорони земель.

Землевпорядники Дніпропетровщини з початку 2015 року нарахували 3,481 млн грн. за відшкодування втрат сільсько- та лісогосподарського виробництва. Загалом до бюджетів усіх рівнів за цей період надійшло 3,826 млн грн. (з урахуванням надходжень минулих періодів).

Отримані кошти частково використані на інвентаризацію земель – 338,4 тис. грн та проведення нормативної грошової оцінки землі – 23,9 тис. гривень.

Довідково:

Згідно зі статтею 209 Земельного кодексу України, кошти, що надходять у порядку відшкодування втрат сільсько- та лісогосподарського виробництва, використовуються на освоєння земель для сільськогосподарських і лісогосподарських потреб, поліпшення угідь, охорону земель відповідно до розроблених програм та проектів землеустрою, а також на проведення інвентаризації земель, проведення нормативної грошової оцінки землі. Використання цих коштів на інші цілі не допускається.