08.08.2015

Соціальні об’єкти мають бути не тільки функціональними, але й красивими. Насамперед, це стосується шкіл та дитячих садків, де мають виростати нові покоління українців. Про це сказав Віце-прем’єр-міністр – Міністр регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України Геннадій Зубко під час церемонії нагородження переможців конкурсу на кращі будинки і споруди України у 2014 році. Переможцем конкурсу став унікальний дитячий садочок, зведений в одному з районів Києва.

«На прикладі цього дитячого садочка  ми  бачимо, як потрібно облаштовувати такі заклади. Не всі бюджетні установи мають подібні можливості, але ми  можемо проводити їх реконструкцію і переобладнання, щоб створити належні умови для навчання наших дітей. Прикладом є дитячий садочок №63 в Житомирі, де проведено термомодернізацію за європейськими стандартами», - зазначив Геннадій Зубко.

«На сьогоднішній день нам не вистачає таких позитивних проектів. А вони є, і про них потрібно говорити. Саме такі конкурси мотивують громади до розвитку своїх територій», - переконаний Віце-прем’єр-міністр України.

Геннадій Зубко зазначив, що Урядом прийнято рішення про виділення до Державного фонду регіонального розвитку 2,5 млрд. грн.: «Це кошти, які спрямують на розвиток регіонів, на підтримку в тому числі будівельної галузі».

«Реформа децентралізації є ключовою для мотивації до розвитку саме сільських громад. Вони мають дуже великий запит на різноманітні проекти розвитку місцевої інфраструктури», - пояснив урядовець.

«Я вважаю, що у 2016 році нам потрібно іще більше уваги приділити будівництву, яке фактично перезапускає економіку», - додав він

Довідково

Міністерство регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства затвердило результати конкурсу на кращі будинки і споруди, збудовані та прийняті в експлуатацію на території України у 2014 році.

За результатами засідання журі конкурсу визначило переможців в чотирьох номінаціях: об’єкти житлового будівництва; об’єкти виробничого призначення; об’єкти інженерно-транспортної інфраструктури; об’єкти громадського призначення.