08.08.2015

Впродовж липня 2015 року учасники АТО направили до органів земельних ресурсів Дніпропетровської області 363 заяв на отримання земельних ділянок. За цей період землевпорядники видали 222 дозволів на розробку документації із землеустрою для відведення землі. Інші звернення знаходяться у стадії розгляду.

З початку запровадження ініціативи про надання учасникам АТО земельних ділянок, військовослужбовці подали 2 427 заяви на отримання землі у Дніпропетровській області. За результатами їх розгляду, посадовці видали 1404 дозвіл на розробку документації із землеустрою для відведення більш ніж 1820 га землі.

Військовослужбовці АТО вже отримали у власність 918 ділянок для ведення особистого селянського господарства площею 1765,2 га, 28 ділянок для ведення індивідуального садівництва площею 3,18 га та 458 ділянок для будівництва площею 52 гектара.

«На сьогоднішній день землевпорядна служба Дніпропетровської області визначила 613 земельних масивів загальною площею 2428 гектара. На цій території учасникам АТО можна виділити приблизно 3070 ділянок», - повідомив керівник земельних ресурсів Дніпропетровської області Дмитро Коцар.

Довідково:

Надання у власність земельних ділянок учасникам АТО здійснюється у порядку, визначеному статтею 118 Земельного кодексу України, за умови, що такий громадянин не скористався своїм правом на безоплатне отримання у власність земельної ділянки відповідного цільового призначення та надав документ, який посвідчує його участь в АТО.

На сайті Держгеокадастру розміщена покрокова схема дій для допомоги учасникам АТО та членам родин загиблих воїнів, котрі бажають отримати земельні ділянки. Роз’яснення складено з урахуванням запитів, які найчастіше надходять до земельного відомства.