08.08.2015

Підрозділи Держприкордонслужби здійснюють охорону українсько-російського кордону і лінії розмежування між силами АТО та незаконними збройними формуваннями.

Протягом доби обстрілів прикордонних підрозділів з боку незаконних збройних формувань не було.

Загалом в межах Донецької та Луганської областей зафіксовано політ 7 безпілотників, які російські найманці використовувати для здійснення повітряної розвідки місць дислокації українських військових.

Вздовж лінії розмежування продовжуються заходи щодо припинення незаконного переміщення товарів та вантажів. Всього за добу прикордонними нарядами та зведеними мобільними групами, які діють в зоні проведення АТО, в районі н.п. Березове, Верхньоторецьке, Очеретне, Георгіївка, Золоте та Кордюмовка затримано 13 транспортних засобів завантажених майже 30 тоннами товарів. Автівки перевозили без належних документів продукти харчування, косметику, алкогольні напої та смартфони на суму близько 400 тисяч гривень. Крім того, вони намагалися об’їхати контрольні пункти. Наразі їх передали представникам фіскальної служби для прийняття правового рішення.