08.08.2015

Віце-прем’єр-міністр України Валерій Вощевський оглянув об’єкти ПАТ «Хмельницькобленерго» під час робочого візиту до регіону.

Зокрема, Валерій Вощевський після наради з керівниками ОДА, що відбулася 6 серпня у Хмельницькому, відвідав сервісний центр ПАТ «Хмельницькобленерго».

Віце-прем’єр-міністр ознайомився із широким спектром послуг, що надаються у цьому закладі, та відзначив європейський підхід до обслуговування клієнтів.

Крім того, Валерій Вощевський оглянув ще один об’єкт, що споруджується компанією, а саме – закриту підстанцію ПС-110/10 кВ «Прибузька».

На підстанції вже встановлено два трансформатори потужністю по 16 МВА, виготовлені Запорізьким трансформаторним заводом. Тут завершено всі роботи з підготовки споруди до монтажу обладнання КРУЕ-110 кВ, розподільчого пристрою з вакуумними вимикачами 10 кВ, а також систем управління, захисту, АСУ ТП.

Очікується, що із введенням в експлуатацію цього унікального в Україні об’єкта буде докорінно покращено електропостачання центральної частини Хмельницького на багато десятиліть.